Taksi Transfer

Taksi Transfer
Turizmin parlayan yıldızı Kıbrıs…

Son zamanlarda en çok ziyaret edilen yerler arasında olan Kıbrıs, turizm bölgeleri içindeki yükselişini hızla devam ettiriyor. Siz de Kıbrıs’ta güzel vakit geçirmeyi planlıyorsanız, kendinize uygun aktiviteleri önceden ayarlayabilirsiniz. Kıbrıs her türlü aktivite için uygun altyapıda ve herkes kendine göre bir şeyleri Kıbrıs’ ta bulabilir.

Farklı zevklere sahip bir ailenin farklı bireyleri Kıbrıs’ a geldiklerinde biri denizde sahilde güneşlenirken, diğeri otel casinosunda kumar oynayabilir, bir diğeri doğa yürüyüşü yaparken, diğeri sahil barda oturup kokteylini yudumlayabilir. Kıbrıs’ a gelmeden önce tek yapmanız gereken doğru bir planlama!

Kıbrıs’ a geldiğinizde ihtiyaç duyacağınız şeylerden biri de transfer hizmetidir. Ercan Transfer hizmeti bu konuda sizin ulaşım sorununuzu çözecektir. Ercan Havaalanı konumu bakımından şehir merkezine, otellere ve gece kulüplerine belirli bir mesafede bu yüzden ulaşım için mutlaka bir transfer aracı kullanılması gerekiyor. Elbette farklı transfer imkanları mevcut Ercan Transfer imkanları arasında, Kıbrıs taksileri, özel transfer araçları, otobüs transfer, özel otobüs kiralama, özel minibüs transfer, VIP Lüks transfer hizmeti gibi pek çok alternatif ulaşım imkanına sahip.

Bireysel olarak seyahat edenler sadece seyahatlerine odaklanmak istedikleri için Ercan Transfer hizmetlerinden özel transfer seçeneğini tercih ediyorlar. Kendileri için özel olarak havaalanında bulunan araçlar, ziyaretçilerin uçuş saatine göre onları önceden beklemeye başlıyorlar. Ziyaretçiler havaalanına indikten sonra sadece varsa valizini alarak hazır bulunan aracına yöneliyor ve seyahatine başlıyor. Ercan Transfer hizmetinde transferler tek yönlü olabiliyor. Mesela bir kişi sadece havaalanından otele giderek transfer işlemini tamamlayabiliyor. Aslında bunun normal bir taksiden de pek farkı olduğu söylenemez fakat aradaki en büyük fark transfer araçlarının size özel olarak orada bulunması, seyahatinizin diğer aşamaları için de saat bilgisi vermeniz durumunda hizmetinizin devam edecek olması ve transfer araçlarının daha uygun fiyatlarla size hizmet veriyor olması. Bu farklar Ercan Transfer hizmetini tercih edilebilir yapıyor.

Sizler de iyi koşullarda ulaşım sağlamak ve Kıbrıs’ ı kafanızda ulaşım sorunları olmadan gezmek, dolaşmak, Kıbrıs’ ın tadını çıkarmak istiyorsanız Ercan Transfer hizmetlerimizden faydalanın.