Sıkça Sorulan Sorular

Kıbrıs’a Nasıl Gelebiliriz?

Kıbrıs Türkiye Vatandaşları için Vize gerektirmeyen ülkeler arasındadır. KKTC ziyaretlerinde kimlik kartınız yada pasaportunuz olması Kıbrıs’a giriş yapabilmeniz için yeterlidir. Biz sizlere TC Kimlik kartınız ile adaya giriş yapmanızı öneriyoruz.

Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?

Kıbrıs Night Life ekibiyle iletişime geçerek kusursuz bir tatil planı organize edebilirsiniz. Gece Hayatı organizasyonları için ekibimizden bilgi alarak önceden rezervasyonunuzu yaparak sizleri Havalimanında karşılamamızı sağlayabilir, tatilinize bir adım önde başlayabilirsiniz.

Mobil Hatlarımız Çalışıyor mu?

Malesef çalışmıyor. Hatlarınızın öncelikle yurt dışı dolaşıma (Roaming) açık olması gerekmektedir. Detaylı bilgiyi ekibimizden öğrenebilirsiniz.

Nasıl Hizmet Alıyoruz?

Kıbrıs Night Life ekibini arayarak geliş saatleriniz doğrultusunda sizleri karşılamamızı sağlayabilir önceden yapılacak olan planlar doğrulusunda hizmetinizi alabilirsiniz. Ekip olarak misafirlerimize uçak bileti, otel konaklama, taksi transfer, limuzin transfer ve araç kiralama hizmetleri sunuyoruz.

Mekanlarda Kamera Sistemi Bulunuyor mu?

Otellerde ve gece kulüplerinde güvenlik amaçlı kamera sistemleri bulunmaktadır. Sadece güvenlik amaçlı kullanılan sistemlerin bulunduğu mekanlarda bulunan kayıtlar belirli dönemlerde otomatik olarak silinmektedir. Bahsi geçen mekanlarda birçok üst yetkili ve tanınmış kişiler konakladıklarından dolayı aksi bir durumun düşünülmesi mümkün değildir.

Ekstra Ödeme Yapar mıyım?

Ekibimiz ile iletişime geçtiğinizde sizlere fiyatlandırma bilgileri detaylıca verilir. Ekstra taleplerde bulunmanız durumunda sizlere söylenen fiyatın üzerinde ödeme yapmanız gerekir. Bahsi gecen planın içerisinde kalınması durumunda ekstra bir ödeme yapmazsınız…